Děkujeme!

20. ročník festivalu Habrovka je za námi. Děkujeme všem dobrovolníkům, partnerům i vám, návštěvníkům, kteří jste přišli dvacáté jubileum oslavit.

A co bude dál?

Vězte, že už pracujeme na dalším ročníku, aby byl ještě lepší, než ten letošní. Pokud si chcete být jistí, že vám žádné novinky, fotky a videa z Habrovky 2022 neuniknou, přihlaste se k odběru našeho newsletteru, kde zákulisní informace odhalíme jako první. Děkujeme a těšíme se příště!

Sledujte nás na sociálních sítích

Co je Habrovka?

Festival HABROVKA svou atmosférou navozuje pocit velkého pikniku a je určen pro malé i velké diváky. Pestrý program pak představuje neoposlouchané kapely a neokoukaná divadelní představení, zajímavý doprovodný program a řadu dalšího. Jsme festival, který si na nic nehraje. Na zahradě kostela sv. Františka kousek od rušné Budějovické na vás čeká něco zcela jiného, než na co jste u hudebních festivalů zvyklí. K tomu připočítejte domácí pokrmy, dobré pivo a další pochutiny. Sobotní dopoledne je tradičně věnováno dětem.

Koukněte i na doprovodný program z roku 2022 :)

Kdo nám zahrál?

Vyladěný, kulturně hudební zážitek, který neměl obdoby! Pro nejčerstvější informace o programu a dalších ročnících se přihlaste k našemu newsletteru.

Poslechněte si náš playlist a nalaďte se na Habrovku 2022!

DUBINKA

Partneři Habrovky