I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font.

Pátek 1/6

Pátek 7|8|2020

Hudba a divadlo už od čtyř odpoledne.

Rare Footage je akustický projekt postavený na písních různých žánrů s nevšedním instrumentálním obsazením: kytara, mandolína, violoncello, tenorsaxofon.

Houslistka a zpěvačka Nina Marinová žila a koncertovala v několika zemích. Pro svůj projekt NINA ROSA píše písně v různých jazycích. Aktivně působí jako instrumentalistka i v jiných projektech. Například se svou kamarádkou a současně oblíbenou skladatelkou a zpěvačkou Bárou Zmekovou, se kterou odehraje jedinečný set pod širým nebem. 

Největšími devízami Těch Syčáků je nekompromisní, ostrý styl a vytrvalost ve ztvárňování vlastních představ. Co platilo pro fyzického básníka Vášu, platí i pro kapelu: nepřizpůsobuje se žánrům, ale sama si je vytváří.

19:15
Tygroo

Kapela Tygroo [Tygrů] vynalézavě kombinuje tradiční žánry jako klezmer a balkánskou hudbu s žánry moderními, jako jsou například funk a hiphop, ale také dubstep a další elektronická hudba. To vše hrají na akustické nástroje, především dechy a bicí, což kapele dodává velmi výraznou barvu a energii, jejíž vlny vás zanesou tu do New Orleans, tu na Guču nebo do Oděsy, tu zas do newyorského metra. Přijďte si poslechnout Klezmer-Funk, Balkan-Jungle, Jazz-Dubstep, Brasshouse, Cave Music, Trashdisco a kdo ví co ještě!

21:00
Murals
(Sander/ PANKAPLAN/ Michal Turek)

Performance bubeníka a producenta elektronické hudby Cyrila Kaplana (Vložte kočku) a skotské malířky Frances Sander (Lunchmeat studio), která se zabývá digitální malbou, kombinuje velkoplošnou site-specific projekci se soudobou melodickou elektronikou ovlivněnou post-rockovými postupy. Vše vzniká naživo, inspirované atmosférou místa a momentu. Hra plná jemných detailů vtáhne publikum do procesu tvorby, procesu vzniku muralistické malby za doprovodu originálního soundtracku. Jejich pravidelným hostem je cellista Michal Turek, který s nimi vystoupí i na HABROVCE. 

Improvizační soubor 20 000 židů pod mořem složený převážně ze studentů DAMU, které zajímá, co se stane, když vstoupíte na jeviště, aniž by přesně věděli, co se následující hodinu bude dít. 

Na Habrovku se vrací už potřetí. 

Maj novinku.

Jmenuje se Lodička. 

Bude veselo. 

,,Takto znie mladícka nespútanosť a hudobná dospelosť."

(Slnko Records)

Jazz, funk, blues, alternativa, elektronika, hip hop, swing anebo lidovky? Košická zpěvačka a multiinstrumentalistka plynule plave všemi zmíněnými žánry a autorsky se realizuje až v pěti různých hudebních projektech. 

Kontakt

Festival pořádá registrovaný spolek 

Pražská společnost bloumající veřejnosti

 

E-mail: info@habrovka.cz

Telefon: +420 739 315 652

Kde se Habrovka koná

Najdete nás na této adrese:

U Habrovky 66/2, 140 00 Praha 4-Krč

© 2018 by Habrovka

Festival probíhá

Pátek 16:00 - 24:00
Sobota 10:00 - 24:00

 

  • Grey Facebook Icon