I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font.

Pátek 1/6

Sobota 8|8|2020

Hudba a divadlo už od rána.

studio-DAMUZA-ptacek-lev-1_edited.jpg
Divadlo

Poetická inscenace pro děti od 1 roku do 3 let.

Jaro se probouzí a s ním i netradiční přátelství, které se prohlubuje a zraje stejně jako jablíčka, či švestky na podzim. Neroztaje ho dokonce ani ten nejsilnější mráz. Tak trochu poetická inscenace pro nejmenší, která je oslavou něžných okamžiků, vzájemné blízkosti dvou na první pohled odlišných bytostí – ptáčka a lva.

Představení má omezenou kapacitu, proto doporučujeme přijít včas. 

…je tradiční Erbenova „Jabloňová panna“ vyprávěná velmi netradičně, za pomoci gramofonových desek a dalšího haraburdí. Je pro děti od 4 let. Hrajeme ji naprosto interaktivně až participačně.

Malá scéna
2018109084215.jpg
Kde%20budeme%20bydlet%20II_edited.jpg
Divadlo

Hrdina této pohádky medvěd je sice hodný, ale kvůli své hamižnosti se dostane do potíží. Letos nashromáždil tolik medu, že se s ním nevejde do domečku. Nezbývá mu nic jiného než hledat domeček nový. Cestou si rád nechá poradit od ostatních obyvatel lesa, ale rychle zjistí, že ne všichni to s ním myslí dobře. Nejdůležitější je pro něho ovšem jen jedno, a to včas se uložit k zimnímu spánku.

Mizmar_s_Betkouu.jpg
14:30
Mizmar

Pražská kapela, hledající inspiraci v progressive rocku ranných 70. let, prolínající se s prvky folkové muziky.

Hlavní stage

Tibor Žida uznávaný jazzový kytarista, skladatel, zpěvák a pedagog, který účinkoval v kapele Gipsy.cz a herečka a zpěvačka Pavlína Matiová, která mimo jiné v minulém roce nazpívala píseň Čhaje šukarije na dětském albu držitele Grammy Orana Etkina. To jsou ústřední členové Romani zor, kteří společně vytvořili repertoár balancující v různých žánrech od tradičnější romské hudby přes swing až po rnb.

Romani Zor
Hlavní stage

Bude Anatol bez přátel a bez přestávky? 

Vyzve někoho dalšího a bude Slam arena?

Gratulant Anatol se vrací,
aby

nám

to

spočítal! 

Divadlo

Gospelový sbor účastníků Czech Jazz Workshop Prague pod vedením amerického zpěváka a lektora Briana Fentresse. 

Dr. Brian Fentress se narodil v Detroitu, (Michigan, USA), v rodině zpěváků a kazatelů. Od svých pěti let působil ve sboru a zpíval sóla.
S klasickou hudbou se seznámil na střední škole a po dvou letech studia získal stipendium na Alabama A & M University, kde absolvoval v roce 2003. Hudební vzdělání si dále prohluboval na univerzitě ve Phoenixu, kde v roce 2006 absolvoval magisterský studijní program. Během této doby se Brian díky spolupráci s klasických i gospelovými pěveckými sbory zdokonalil ve zpěvu a v dirigování.
Brian spolupracoval s mnoha gospelovými umělci na koncertech i v nahrávacích studiích. Pracoval také pro Freda Hammonda a "Face to Face Production".
Od roku 2005 Brian spolupracuje s mnoha gospelovými sbory. Brian má jedinečné charisma, vůdčí talent a strhující vokální schopnosti.

Kostel

Vášeň k hudbě, chuť tvořit a cit k propojení živě hraného hip-hopu, rapu a rozmanitých zvuků brassbandu - to vše spojuje jedenáct členů brass rapové kapely Shizzle Orchestra. Díky své velmi silné základně žesťových nástrojů, působivé autorské tvorbě rapových textů a procítěnými improvizacím se dostane pod kůži posluchačů všech věkových kategorií. Za své tříleté působení byla kapela Shizzle Orchestra k vidění například na hlavních stagích festivalů Praha Žije Hudbou, či Žižkovská Noc, při které v březnu 2018 společně s rapperem Katem (Prago Union) pokřtila své první EP s názvem 'Ze Stodoly'. V současné době se kapela soustředí na přípravu nového alba, které spatří světlo světa již koncem roku 2020. 

Hlavní stage
Divadlo
18:30
Teatr Novogo Fronta: ADEMENATO!

Tadá a je to tu:

Magická hranice byla překročena. Vstupte s námi do světa 5D. Nevězte v nudné přítomnosti.

Budoucnost je právě teď...na dosah vaší ruky...dělám si legraci – dnes už se vše ovládá hlasem.

A právě váš hlas rozhodne, na co se budete dívat!!!

Rodinné představení o vlivu člověka na digitální vysílání.

TNF_Ademenato!_edited.jpg
Hlavní stage

Lewis Creaven se narodil v anglickém Bristolu. Ve svých deseti letech začal hrát na kytaru a již ve čtrnácti letech založil první kapelu se kterou záhy začíná koncertovat. Zamiloval si blues a rock šedesátých a sedmdesátých let a inspirován širokou škálou umělců začíná psát vlastní skladby. Spolupracuje s předními anglickými umělci a skladateli, jako jsou například Russ Ballard, Eddie Martin, nebo například Matt Woosey. 

Lewis každoročně účinkuje na více než dvou stech koncertech, za což si získal uznání a reputaci nejen v Anglii, ale i po celé Evropě. Za svou kariéru již podnikl několik turné po Anglii, ale zavítal i do Německa, Francie, Austrálie nebo na Ukrajinu. 

Momentálně působí v České republice, kde si do své kapely přizval Tomáše Skřivánka (baskytara) a Jana Ježka (bicí). 

Hlavní stage
20:45
Rumbalgia

"Opravdoví Španělé a opravdová rumba jako řemen nebo křen, nebo býk? Tanec až do roztrhání těla."

Rumba, flamenco, catalana, to je kapela Rumbalgia, jejíž hudba je ovlivněna romskou kulturou a kubánskou hudbou. Členové kapely jsou ze všech různých koutů Španělska. Skupina označuje žánr, který hraje jako flamenpunk.

 

101692884_1170086016658015_8535040477550
most_edited.jpg
22:15
Špenát a kedlubna:
Filelém, Kosode, miédo
Divadlo

Jsme ZUSFLG, jsme 6, experiment. Plaz, filelém, nasbor. SVBD. Hledáme slova, projev, čelendž, pohyb a jídlo. Slova dávají rytmus, rytmus zase něco jiného.